Hakkımızda

Cihangir Grup 2014 yılında verdiği yatırım kararı ile Eurocon İnşaat, grup şirketleri arasındaki yerini almıştır. Henüz 2012 yılında kurulmuş genç bir inşaat şirketi olmasına rağmen Eurocon İnşaat, Cihangir Grup şirketleri arasında yer alır almaz, grubun benimsediği değerler, hedefler ve görevler çerçevesinde yenilenerek kısa süre içerisinde sektördeki saygın yerini bulmuştur.

Kamu ve özel sektör için büyük ölçekli projeler gerçekleştiren Eurocon İnşaat, tünel ve yoldan havalimanına, konuttan iş yerine, devlet binalarından eğitim binalarına kadar farklı yapı çeşitliliği sunmaya müsait mühendislik bilgi, donanım ve yeteneğine sahiptir.

Eurocon İnşaat bu mühendislik yeteneği ve teknoloji ile entegre genişleyen makine parkuruyla gerçekleştirdiği projeler sayesinde Cihangir Grup şirketlerinin büyümesinde de önemli bir rol edinmiştir.

Kısa süre içerisinde gerçekleştirdiği büyük ölçekli, seçkin kamu ve özel inşaat projelerinde Eurocon İnşaat, taahhüt edilen zamandan önce iş teslimi ile sektörde mesleki bilgi, deneyim ve hızın harmanlanmasının en iyi örneklerinden biri olmuştur.